spdnie-meskie-medyczne-granatowe-kokolu
spodnie meskie medyczne, spodnie męskie, Gdańsk, trójmiasto, odzież medyczna

Men’s trousers, MM7859x

99.00 

Spodnie medyczne męskie typu slim. Posiadają lekko zwężaną nogawkę dzięki czemu dobrze wyglądają na sylwetce. Spodnie posiadają funkcjonalne kieszenie, a dodatkowym atutem jest gumka z tyłu w pasie, która dopasowuje się do każdego typu sylwetki. Wykonane z elastycznej i oddychającej tkaniny.

Composition: 98% cotton, 2% elastane
Weight: 170 g/m2

Clear
SKU: MM7859x Categories: , Tags: , ,
measurementdescription of the meaasurementSMLXLXXL
Bwaist circumference7880828894
Hhip circumference96100102104110
Gthigh circumference4850525456
Flength inner leg8181828283
Eknee circumference3638394044
Cwidth leg1616,5171718
The dimensions given are the actual dimensions of the garment
Tolerance +/- 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Men’s trousers, MM7859x