spodnie-medyczne-slim-kokolu-czarne
spodnie medyczne slim czarne kokolu trójmiasto

Spodnie damskie slim, BW0599x

89.00 

Spodnie rurki typu „slim” z wyższym stanem, które mają dopasowane nogawki podkreślające figurę. Znajdująca się z tyłu gumka w pasie dopasuje się do każdej talii. Spodnie wyróżniają się wysoką jakością, a naturalna oddychająca bawełna oraz bardzo dobrze pracujący elastan świetnie się sprawdzą podczas codziennych czynności.

Tkanina: 98% bawełna, 2% elastan
Gramatura: 170 g/m2
Marka: Kokolu
Kolor: czarny

Dostępne rozmiary od 34 do 42

Wyczyść
SKU: BW0599x Kategorie: , , , Tagi: , , ,
wymiaropis wymiaru3436384042
Bobw. pasa6872868689
Hobw. bioder889494104104
Gobw. uda5254586062
Fdł. wew. nogawki7171717272
Eobw. kolana3839404244
Cszer.nogawki1212121313
Podane wymiary są rzeczywistymi wymiarami odzieży
Tolerancja +/- 2 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Spodnie damskie slim, BW0599x