spodnie męskie
spodnie męskiemotyw żabyjak dobrać wymiar - spodnie

Spodnie męskie, MM0205x

Klasyczne długie spodnie. Wysoki stan, dwie kieszenie, proste nogawki. Spodnie mają po bokach gumki dla lepszego dopasowania w pasie.

Skład: 100% bawełna
Gramatura: 110 g/m2

Tego produktu nie ma na stanie i jest niedostępny.

SKU: MM0205x Kategorie: , , Tagi: ,
wymiaropis wymiaru44464850525456586062
Bobw. pasa60646872768084889296
Hobw. bioder102104,5107109112114116119121124
Gobw. uda57586061626364,5666768
Fdł. wew. nogawki8484,584,585858585,585,58686
Eobw. kolana44454647484950515253
Cszer. nogawki2424,52525,52626,52727,52828,5
Podane wymiary są rzeczywistymi wymiarami odzieży
Tolerancja +/- 2 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Spodnie męskie, MM0205x