spdnie-meskie-medyczne-biale-kokolu-02
spodnie meskie medyczne, spodnie męskie, Gdańsk, trójmiasto, odzież medycznaspodnie meskie medyczne, spodnie męskie, Gdańsk, trójmiasto, odzież medycznaspodnie meskie medyczne, spodnie męskie, Gdańsk, trójmiasto, odzież medycznaspodnie meskie medyczne, spodnie męskie, Gdańsk, trójmiasto, odzież medycznaspodnie meskie medyczne, spodnie męskie, Gdańsk, trójmiasto, odzież medyczna

Spodnie męskie, MM7700x

99.00 

Spodnie medyczne męskie typu slim. Posiadają lekko zwężaną nogawkę dzięki czemu dobrze wyglądają na sylwetce. Spodnie posiadają funkcjonalne kieszenie, a dodatkowym atutem jest gumka z tyłu w pasie, która dopasowuje się do każdego typu sylwetki. Wykonane z elastycznej i oddychającej tkaniny.

Tkanina: 98% bawełna, 2% elastan
Gramatura: 170 g/m2
Marka: Kokolu
Kolor: biały

Dostępne rozmiary S, M, L, XL, XXL

Wyczyść
SKU: MM7700x Kategorie: , Tagi: , ,
wymiaropis wymiaruSMLXLXXL
Bobw. pasa7880828894
Hobw. bioder96100102104110
Gobw. uda4850525456
Fdł. wew. nogawki8181828283
Eobw. kolana3638394044
Cszer.nogawki1616,5171718
Podane wymiary są rzeczywistymi wymiarami odzieży
Tolerancja +/- 2 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Spodnie męskie, MM7700x