spdnie-meskie-medyczne-ciemnoszare-kokolu
spodnie męskie, spodnie medyczne, odzież medyczna, kokolu, kokolumedic

Spodnie męskie, MM7890x

99.00 

Spodnie medyczne męskie typu slim. Posiadają lekko zwężaną nogawkę dzięki czemu dobrze wyglądają na sylwetce. Spodnie posiadają funkcjonalne kieszenie, a dodatkowym atutem jest gumka z tyłu w pasie, która dopasowuje się do każdego typu sylwetki. Wykonane z elastycznej i oddychającej tkaniny.

Tkanina: 63% nylon, 31% bawełna, 6% elastan
Gramatura: 194 g/m2
Marka: Kokolu
Kolor: ciemnoszary

Dostępne rozmiary S, M, L, XL, XXL

Wyczyść
SKU: MW7890x Kategorie: , Tagi: , ,
wymiaropis wymiaruSMLXLXXL
Bobw. pasa7880828894
Hobw. bioder96100102104110
Gobw. uda4850525456
Fdł. wew. nogawki8181828283
Eobw. kolana3638394044
Cszer.nogawki1616,5171718
Podane wymiary są rzeczywistymi wymiarami odzieży
Tolerancja +/- 2 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Spodnie męskie, MM7890x