odzież-medyczna-kokolu-spodnie-bordowe
odzież medyczna kokolu

Spodnie męskie bordowe, MM7983bx

105.00 

Spodnie medyczne męskie typu slim. Posiadają lekko zwężaną nogawkę dzięki czemu dobrze wyglądają na sylwetce. Spodnie posiadają funkcjonalne kieszenie, a dodatkowym atutem jest gumka z tyłu w pasie, która dopasowuje się do każdego typu sylwetki. Wykonane z elastycznej i oddychającej tkaniny.

Do spodni możesz dopasować bluzę w tym samym kolorze i jakości: Bluza bordowa

Tkanina: 98% bawełna, 2% elastan
Gramatura: 170 g/m2
Marka: Kokolu
Kolor: bordowy

Dostępne rozmiary S, M, L, XL, XXL

Wyczyść
SKU: MM7983bx Kategorie: , Tagi: , ,
wymiaropis wymiaruSMLXLXXL
Bobw. pasa7880828894
Hobw. bioder96100102104110
Gobw. uda4850525456
Fdł. wew. nogawki8181828283
Eobw. kolana3638394044
Cszer.nogawki1616,5171718
Podane wymiary są rzeczywistymi wymiarami odzieży
Tolerancja +/- 2 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Spodnie męskie bordowe, MM7983bx